SC KÖK HÜCRE ONARICI SERUM
SC KÖK HÜCRE ONARICI SERUM
SC KÖK HÜCRE ONARICI SERUM
SC KÖK HÜCRE ONARICI SERUM
SC KÖK HÜCRE ONARICI SERUM
SC KÖK HÜCRE ONARICI SERUM

SC KÖK HÜCRE ONARICI SERUM (SCS0001)

4,50

-Skarlı Dokuları Onarılmasını Destekler.

-Renk Eşitsizliklerini Giderilmesine Yardımcıdır.

-Derin Kırışıklık Şikayetlerinde Etkilidir.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
HYA HYALURONİK ASİT AMPUL CİLT BAKIM AMPULÜ 1,00MM 540 İĞNELİ DERMAPOLİN DERMAROLLER

 

SC KÖK HÜCRE SERUM

 

Açıklama; Bitkisel kök hücre ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde cildinizin nem dengesini düzenler. Skarlı dokular (çukurluklar) için çok başarılı sonuçlar verir. Cilt bariyerini güçlendirir. Hücre yenileyici özelliği nedeniyle lekelerde ve renk eşitsizliklerinde etkilidirTüm kırışıklık şikayetleri için kullanılabilir. Kırışıklıkları giderilmesini destekler, yeni kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcıdır.

 

Uyarılar; Haricen kullanılır. Göze temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde saklayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

Kullanım Önerisi; Temiz cildinize yeterli miktarda serumu damlatınız. Eliniz ile masaj yaparak uygulanan bölgede tamamen emilimini sağlayınız ve durulamayınız. Tamamen emilim sağlandıktan sonra nemlendirici kullanmanız serumu cilt üzerinde kilitleyerek daha etkin ve kısa sürede istenilen sonucun alınmasını sağlayacaktır.

 

 

İçindekiler; Aqua, Phenoxyethanol, Hyaluronic Acid, Isomalt, Ethyhexylglycerin, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Xanthan Gum, Glycerin, Lecithin, Phytol.

 

Bilgi; Günlük rutin bakıma uygundur. Bununla beraber dermaroller, dermapen, mezoterapi gibi uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilir ve başarılı sonuçlar verir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR