LEKE BAKIM PAKETİ
LEKE BAKIM PAKETİ

LEKE BAKIM PAKETİ (LK-088)

5,00
Marka : Dermapolin
Para Puan : 0

-Cilt Lekelerinin Giderilmesini Destekler.

-Ton Eşitliği Sağlamaya Yardımcıdır.

-Cildin Nem Dengesini Düzenler.

-Aydınlık Ve Canlı Bir Cilt Görünümü Sunar.

 

 

LEKE BAKIM PAKETİ

 

 

Açıklama; Bu paket güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, doğum sonrası oluşan lekeler ve sivilce lekeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Tüm leke şikayetlerinde etkilidir. Arbutin, c vitamini ve hyaluronik asit içeren geliştirilmiş özel formülü sayesinde cilt lekelerinin açılmasını destekler . Cildi aydınlatır , ton eşitsizliklerini giderir. Cildin nem deposunu güçlendirir. Parlak, canlı, taze bir görünüm kazandırır. Tüm yüz bölgesi ve ellerde kullanılabilir. 

 

İçerik: Paket, 1 Adet 0,50mm 540 İğneli Dermapolin Dermaroller + 12 Adet Şikayete Uygun Ampul + 1 Adet Dermaroller Temizleme Solüsyonu + MF Leke Açıcı Serum + Kolay Kullanım Kılavuzu içermektedir. 

 

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olarak dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5 dk daha dermaroller yapılır ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır. Akşam uygulama yapılması tavsiye edilir. Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır. Dermaroller ve ampul uygulması yapmadığımız günler pakette bulunan serum ile cilt desteklenir. 

 

 

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

 

 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir.*

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR