Yaşlanma Karşıtı Bakım (EYKT_46e560)

Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün

Açıklama: İlerleyen yaş, stres, dış etmenlerin tamamı cildimize yansır ve yaşlanma belirtilerimizi çoğaltır. Bu durumun önüne geçebilmek için kullanabileceğimiz ev kürümüzle artık daha parlak ve canlı bir cilt sahibi olmak elinizde. Paketin içeriğindeki ampuller sayesinde henüz oluşmamış kırışıklık ve deformasyonu engelleyebilir, zamanın önüne geçebilirsiniz.

Bu paket cilt hücrelerinin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Kolajen dokuyu uyarır. Kırışıklık ve sarkma karşıtıdır. Yoğun nem içerir. Aktif madde pirinç ekstresi cildin onarım mekanizmasını aktive eder ve cilt hücrelerinin ömrünü uzatır. Cildin doğal nem tutma kapasitesi güçlenir ve yaşılık çizgi-kırışıklıklarına karşı etkin bir koruma sağlar. 

 

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde sabah-akşam temiz yüze uygulanmalıdır.