Süper Bakım Paketi
Süper Bakım Paketi
Süper Bakım Paketi

Süper Bakım Paketi (MP1_779530)

5,00
Marka : Dermapolin
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺1.200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺799,00(KDV Dahil)
₺799,00 'den başlayan taksitlerle

Hafif lekeler,Cansız ve solgun görünüm,İnce kırışıklıklar,Gözenekler,Elastikiyet kaybı,Nem/yağ dengesizliği,Renk eşitsizliği

Dermapolin'de bir ilk! 
 
Dopdolu bir set!
 
Hafif lekeler,
İnce kırışıklıklar,
Gözenekler,
Cansız ve solgun görünüm,
Elastikiyet kaybı,
Nem/yağ dengesizliği,
Renk eşitsizliği gibi birçok problem için özel hazırlanan, her cilt tipine uygun, yoğun içerikli ve kolay kullanımlı Süper Bakım Paketi süper indirim fırsatı ile sizlerle buluştu! 
 
12 adet ampul, 2 adet serum, 1 adet dermaroller, 8 adet maske, 1 adet antiseptik, 1 adet saç bantından oluşan bu paket ile mucizeler yaratabilirsiniz. 
 
Paket içeriği;
2 adet CLG ampul,
2 adet SC ampul,
2 adet MV ampul,
2 adet NORM ampul,
2 adet MF ampul,
2 adet QL ampul,
1 adet 0,5mm dermaroller,
1 adet A+ serum,
1 adet HYA serum, 
2 adet ALOE maske,
1 adet PEARL maske,
1 adet VITAMIN maske,
1 adet CUCUMBER maske,
1 adet STEM CELL maske,
1 adet PLACENTA maske,
1 adet POTATO maske,
1 adet saç bantı.
 
CLG - Kolajen Ampulü : Yoğun Vitamin A ve Kolajen ile formüle edilmiş özel içeriği sayesinde cildi gençleştirmeye yardımcıdır. Elastikiyet kaybını gidermeye, yüz hatlarının keskinleşmesine ve yüz ovalinin toparlanmasına yardımcıdır olur. Cildin daha parlak ve canlı görünmesini destekler.

SC - Kök Hücre Ampulü : Bitkisel kök hücre içeriği ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde ciltteki yeni hücre oluşumunu en yüksek seviyede destekler. Nem dengesini düzenler. Skar (çukurluk) yara izleri, kesi, yanık izleri için oldukça başarılı sonuçlar verir. Derin kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. 

MV - Multi Vitamin Ampulü :Cildin bağışıklık sisteminin yoğun olarak korunabilmesi için hazırlanmış çoklu multi vitamin kompleksidir. Cildi güçlendirir, esneklik ve mükemmel bir tazelik kazandırır. İçerdiği saf vitaminler sayesinde cilt günler sonra bile tazeliğini korur.

NORM - Akne/Sivilce ve Yağ Kontrol Ampulü : Karma/Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde içeriğinde bulunan Salisilik asit ve Niacinnamide ile sebum dengesini sağlamaya yardımcıdır. Cildinizi derinlemesine temizler, siyah noktalardan arındırır ve siyah nokta oluşumunu önler. Akne ve sivilceye meyilli ciltler için uygundur. Ciltteki istenmeyen parlak görüntüyü giderir, mat ve taze bir görünüm kazandırır.

MF - Leke Ampulü : Arbutin, Vitamin C ve Aminoasit Kompleks  ile güçlendirilmiş özel formülü sayesinde cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Yüz ve eller için kullanılabilir. Renk eşitliğini sağlamayı destekler. Cildin daha taze, aydınlık ve parlak görünmesine yardımcıdır.

QL - Gözenek Sıkılaştrıcı Ampul : İçeriğindeki Aminoasit Kompleks  ve Herbal Kompleksler ile formüle edilmiş özel içeriği sayesinde gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildin nem dengesini düzenlemeyi destekler. Cildin daha parlak, sıkı ve aydınlık görünmesine yardımcıdır.

Dermaroller
Dermapolin Dermaroller 540 micro iğne içerir.
Dermapolin Dermaroller iğneleri orjinal titanyumdur.
 
Nerelerde Kullanılır : 
-Cilt Sıkılaştırmada
-Ciltteki sarkmaların toparlanmasında
–İnce Çizgilerde
-Tüm kırışıklık şikayetlerinde
-Dudak üstü ve etrafındaki sigara çizgileri.
-Genişlemiş gözeneklerin sıkılaştırılması
-Cilt ve doğum çatlaklarında
-Gözaltı morluklarında ve torbalarında,
-Göz çevresi kırışıklılarında
-Akne skarlarında,
-Yanık izi tedavisinde
-Saç kayıplarında ve azalmasında
-Cilt lekelerinin giderilmesinde
-Kızarık ciltlerde
-Kılcal damarların giderilmesinde
-Dekolte bölgesinde
-Ellerde
-Selülitli bölgedelerde
 
 
 
Benzer Ürünler