Somon DNA Bakım Paketi (SDBP_5e12c0)

Marka : Dermapolin
Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün

Açıklama;Yaşlanma karşıtı ve cilt yenileyici paket

Saf altın tozu içerikli Somon DNA içeren bu paket; evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir uygulamadır. Cildinizi yenilemek ve canlı bir görünüm kazandırmak için hazırlanmıştır.
Saf altın tozu içerikli Somon DNA ampul bileşimi eşsiz bir gerdirme etkisine sahiptir. Altın hücreler arası metabolizma etkileşimini artırır, yepyeni bir enerji yayar ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Havyar ve içerdiği zengin onarım kompleksi maksimum özenle cildi şımartır.

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

Kullanım;Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik:Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 9 adet Altın içerikli Somon DNA + 3 Adet HYA Ampulü + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir.

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi;Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde sabah-akşam temiz yüze uygulanmalıdır.

Dermapolin