Skar-İz (Çukurluk) Bakımı
Skar-İz (Çukurluk) Bakımı
EVDE SKAR-İZ (ÇUKURLUK) BAKIMI

Skar-İz (Çukurluk) Bakım (ESTKH_a6dfc0)

4,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺468,00(KDV Dahil)
₺468,00 'den başlayan taksitlerle
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

Açıklama; Skar doku, cildin normal dokusunun yerini alan hasarlı bir cilt katmanıdır. Farklı sebeplere bağlı olarak oluşabilen bu doku özellikle yüz gibi sürekli görünen bölgelerde mevcut ise rahatsızlık hissi yaratabilir.

Evde skar tedavi paketleri ile bu duruma çözüm bulmak artık mümkün. Bu paket cilt hücrelerini güçlendirir ve yenilenmesini destekler. Hücrelerin yaşam döngüsünü uzatır ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Cilt esnekliğini arttırır. Kırışık ve çizgileri açar. Derin gözenekler ve sivilcelerden kalan derin izler için oldukça etkilidir. Paket içeriğinde bulunan hücre yapılanmasını destekleyen ampuller yeni doku yapılandırması sağladığından yüz bölgesi ile birlikte vücudumuzun tamamında güvenle kullanılabilir. Yanık izleri, derin kesiler, vücut çatlakları gibi şikayetler için dermaroller ile kullanımda maximuma ulaşan başarılı sonuçlar alınmaktadır.

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır. 

  

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler