Sebum (Yağ) Dengeleme Bakım Paketi (Hassas Ciltler İçin) (HCSDBP_cb3b70)

Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.
Açıklama: Yağlanmaya müsait , Kızarıklık ve parlama sorunu olan hassas  cilt tipleri için sebum  ve kızarıklık dengeleyici paketi. 
içeriğindeki ampullerin kullanımı gösteriyor ki sebum dengesi ve kılcal damar görünümü dengesi sağlandığında parlama  ve kızarıklık problemi maksimum düzeyde azalmaktadır.
Bu paket; sebum ve kızarıklık görünümünü çok kısa süre içerisinde dengeler. Aşırı yağ bezi aktivitesi, bakteri büyümesi için ideal koşulları sağlar ve ciltte istenmeyen bir parlamaya neden olur. Bu durum ilerleyen zamanda iltihap nedeni de olabilir. Kılcal damarların çatlaması, genişlemiş gözenekler ve siyah nokta sorunu da şikayetlere eşlik etmektedir. Ürün ciltteki yağ bezlerinin aktivitesini düzenler, aşırı sebum üretimi sonucu parlama  görünümünü azaltır, kızarıklık problemini giderir,  tıkanmış gözenekleri açar ve cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizler.  
*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.
 
 
Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.
 
 
İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 
 
 
Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.
 
 

 

 

 
Benzer Ürünler