Sebum (Yağ) Dengeleme Bakım Paketi
Sebum (Yağ) Dengeleme Bakım Paketi
Sebum (Yağ) Dengeleme Bakım Paketi

Sebum (Yağ) Dengeleme Bakım (SYDBP_282320)

5,00
Para Puan : 0
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.
Açıklama: Yağlanmaya müsait, parlama sorunu olan  cilt tipleri için sebum dengeleyici bakım paketi. 
İçeriğindeki ampullerin kullanımı gösteriyor ki sebum dengesi sağlandığında parlama problemi maksimum düzeyde azalmaktadır.
Bu paket; sebum dengesini çok kısa süre içerisinde dengeler. Aşırı yağ bezi aktivitesi, bakteri büyümesi için ideal koşulları sağlar ve ciltte istenmeyen bir görünüme neden olur. Bu durum ilerleyen zamanda iltihap nedeni de olabilir. Genişlemiş gözenekler ve siyah nokta sorunu da şikayetlere eşlik etmektedir. Ürün ciltteki yağ bezlerinin aktivitesini düzenler, aşırı sebum üretimini azaltır, tıkanmış gözenekleri açar ve  cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizler. 
*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.
 
 
Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.
 
 
İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 
 
 
Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.
  

Benzer Ürünler