NUXE SUN SPX 20 HUILE BRONZANTE VISAGE ET CORPS FAIBLE PROTECTION NUXE SUN HUILE SOLAIRE BRONZLAŞTIRICI YÜZ VE VÜCUT SÜTÜ SPF 20 GÜNEŞ SONRASI NEMLENDİRİCİ ŞAMPUAN HEDİYE (GQTV3489)

Marka : Dermapolin
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün

CİLT TİPİ UYGUNLUĞU

YÜKSEK BRONZLUK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ, TÜM VÜCUT VE YÜZE UYGULANABİLEN ÖZEL FORMÜL (SÜT)

ÖZELLİKLER

Nuxe bronzlaştırıcı yüz ve vücut sütü, cildi nemlendirir. Ultra-konforlu bir deri ve doğal bronzluk için idealdir. Bitkisel içeriği, naif kokusu ve yüksek koruma faktörü ile cildinizde ışıltılı, doğal, sağlıklı ve doğru bir bronzluk sağlar.

Suya dayanıklıdır, düzgün bir uygulama ve emilimi maximize edebilmek için ince dokulu bir yapıya sahiptir. Nuxe Sun HuilSolaire Bronzlaştırıcı Nemlendirici Yüz ve Vücut Yağı SPF10, güneş lekelenmeleri ve güneşin zararlarına maruz kalan cildin, erken yaşlanmasını önlemek için UVA / UVB korumasına sahiptir.

İçeriği: İçeriğinde ki Su Sümbülü ile cildinizi nemlendirir ve Kau Pe Çiçeği Özü cildinizi yatıştırır. Mükemmel koruma sağlanan cildiniz(Rice Toz) ile, gün boyu süren bir nemlenme parıltılı ideal ve yüksek bir bronzluk elde etmenizi sağlar.

Alkol içermez. Komedojenik değildir. Paraben içermez.

Nuxe güneş sonrası nemlendirici saç ve vücut şampuanı;Nuxe Sun After Sun Hair Body Shampoo iki etkili kullanım özelliği ile cildinize ve saçlarınıza güneş etkisi sonrası bakım yapmanız amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Ürün vücudunuzun ve saçlarınızın güneşe maruz kaldıktan sonra temizlenmesine ve olumsuzluklardan arınmasına yardımcı olur. Cildinizi ve saçlarınızı kurutucu bir etki yaratmadan konforlu bir kullanım imkânı sunar.

Cildinizde parlak ve canlı bir görünüm elde etmenize, saçlarınızı hafifletmenize katkı sağlar. Ürün saçlarınızı ve vücudunuzu güneşin zarar verici etkilerinden arındırmanıza yardımcı olur. Özel formülü sayesinde güvenli bir kullanım olanağı sağlar. Hem etkili bir temizleme yapmanıza hem de cildinizi ve saçlarınızı onarmanıza destek olur. Ürün çok amaçlı yapısı sayesinde vücut ve saç bakımınız ve temizliğiniz için farklı ürünlere gereksinim duymadan konforlu bir kullanma alanı sunar.

KULLANIM TAVSİYELERİ

Nuxe bronzlaştırıcı yüz ve vücut yağı; güneşe maruz kalmadan yarım saat önce tüm vücudunuza yeterli miktarda uygulayın. Özellikle suyla temas ve kurulanma sonrası yenileyin. Yeterli uygulama yapılmadığında ürünün koruyucu etkisi azalır. Hassas göz çevresinde kullanımı için uygun değildir. Işıkla bozulmayan içeriklere sahiptir.

Nuxe güneş sonrası nemlendirici saç ve vücut şampuanı; ürünü köpürterek saç ve vücudunuzda kullandıktan sonra bol su ile durulamalısınız.