Nem Dengeleme Bakımı
Nem Dengeleme Bakımı
EVDE NEM DENGELEME BAKIMI

Nem Dengeleme Bakım (ENDB_1a1c50)

5,00
Para Puan : 0
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

 

Açıklama; Cildimizin en önemli ihtiyacı sudur. Eğer cildin nem dengesi yok yada eksikse bu tüm şikayetlerin başlangıcı olabilir. Bu yüzden cildimizin nem zincirini sağlamak ve korumak en önemli amacımızdır. 

Hyalüronik asit, vücudun her dokusunda bulunur ve belirli hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. Önemli faydası, cilt yaşlanmasını azaltmasıdır. Cildinizin genç ve kırışıksız kalmasına yardımcı olur. Su tutma ve cildi nemlendirme özelliği en önemli özelliğidir. Cildi pürüzsüz ve esnek tutar. Hyalüronik asit akne izlerini önlemek için de yararlıdır. Dokuların tamir edilmesi ve elastikiyetinin korunması hyalüronik asidin faydalarından biridir. Bu özelliği sayesinde cildin yaşlanmasını önlemektedir. Kollajenin azalması cildin elastikiyetini kaybetmesine sebep olur. Kollajen liflerinin oluşumu ve bakımına yardımcı olur. Cilt iltihabı ve tahrişi ile savaşmaya yardımcı olur. Yaşlandıkça hücre mitoz hızı azalır, böylece hücresel yenilenme ve onarım süreci yavaşlar. Hyalüronik asit varlığı durumunu tersine çevirmede yardımcı olur.

 Bu problemler için özel olarak seçilen tek içerikteki toplam 12 ampulden oluşan paket nem zinciri ampullerimizden oluşan Nem Dengeleme Seti ile artık zamanın tüm kötü etkilerine son vermek mümkün olabilir.

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.

 

 

Benzer Ürünler