MUSTELA SPF 50 ULTRA YÜKSEK GÜNEŞ KORUYUCU GÜNEŞ KİTİ (VÜCUT LOSYONU, ŞAMPUAN VE ÇANTA HEDİYELİ) (DGKLMNX4)

Marka : Dermapolin
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün

CİLT TİPİ UYGUNLUĞU

BEBEKLER İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ÖZEL FORMÜL

ÖZELLİKLER

Mustela Spf50 Losyon Krem; özellikle hassas bebek ve çocuk cilt yapılarında güneşe karşı oldukça yüksek koruma sağlamaya yardımcı bir üründür. Yüz ve vücut için oldukça güvenli koruma etkisi oluşturabilmektedir. Hafif kıvamlı yapısı yağ içermemektedir. Gelişmiş formülasyonu sayesinde bebek ve çocuk cildini korumayı hedefler. Bebek ve çocuklar için idealdir.
Mustela Losyon Krem güçlendirilmiş yapısı sayesinde su, ter ve sürtünmelere karşı dayanıklı yapıdadır. İçeriğinde çeşitli filtreler barındırmaktadır. Yenidoğan dahil tüm bebek ve çocuklarda kullanılır. Parfüm ve katkı maddesi bulundurmaz.Alkol içermez. Paraben içermez.

Mustela Banyo Jeli; bebek ve çocuk cildini tahriş etmeden temizlemek için kullanılanyumuşak banyo jelidir. Yenidoğan dahil tüm bebek ve çocuklarda kullanılır. Parfüm ve katkı maddesi bulundurmaz.Alkol içermez. Paraben içermez.

Mustela Bebekler için Vücut Losyonu; bebek ve çocuk cildini nemlendirir, parfüm ve katkı maddesi bulundurmaz. Alkol içermez. Paraben içermez.

KULLANIM TAVSİYELERİ

Mustela Spf50 Losyon Krem; güneşe maruz kalmadan yarım saat önce yeterli miktarda uygulayın. Özellikle suyla temas ve kurulanma sonrası yenileyin. Yeterli uygulama yapılmadığında ürünün koruyucu etkisi azalır.