Mom's Pack (MP1_779530)

Marka : Dermapolin
Fiyat : ₺447,50(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.
Yeni anneler için hazırladığımız bu bakım paketi sayesinde; artık siz de kısacık boş vakitlerinizde bakımlı kalabilirsiniz.
Hamilelik süreci ve sonrası uykusuzluk, yorgunluk ve hormonal değişimler sebebiyle ekstra cilt problemleri edinmeniz beklenen bir durumdur.
Bununla başa çıkmak için; Dermaroller ile beraber kullanacağınız  nem dengesi, hassasiyet yatıştırma ve multi vitamin ampulleri ile hazırladığımız bu pakete, 3 adet  de yoğun serumlu Ampullü Maskelerimizden ekledik. Fırsat buldukça uygulayacağınız bu paket her zaman bakımlı görünmenize yardımcı olacaktır.
 
Hyalüronik Asit Ampul 
Hyalüronik asit, vücudun her dokusunda bulunur ve belirli hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. Önemli faydası, cilt yaşlanmasını azaltmasıdır. Cildinizin genç ve kırışıksız kalmasına yardımcı olur. Su tutma ve cildi nemlendirme özelliği en önemli özelliğidir. Cildi pürüzsüz ve esnek tutar. Hyalüronik asit akne izlerini önlemek için de yararlıdır. Dokuların tamir edilmesi ve elastikiyetinin korunması hyalüronik asidin faydalarından biridir. Bu özelliği sayesinde cildin yaşlanmasını önlemektedir. 
 
Cup Kızarıklık ve Kılcal Damar Ampul
Yüzdeki kılcal damar çatlamaları, deri yüzeyine yakın, genişlemiş damarların görünür olması anlamına gelir. Yanaklar, burun kenarları ve çene kılcal damar çatlamalarının en sık görüldüğü yerlerdir. Bu ampuller cildi rahatlatır, sakinleştirir, canlandırır ve kılcal damar sistemini güçlendirir. Etkin sonuçlar alınır. Cildin yenilenme aktivitesini destekler.
 
Multi Vitamin
Cildin bağışıklık sisteminin yoğun olarak korunabilmesi için hazırlanmış çoklu multi vitamin kompleksidir. Cildi güçlendirir, esneklik ve mükemmel bir tazelik kazandırır. İçerdiği saf vitaminler sayesinde cilt günler sonra bile tazeliğini korur 
 
Üçlü Ampullü Maske
Lap Therapy Maskeler, 1 pakette 2 farklı ürün içeren özel maskelerdir. 1. Adım paketin köşesindeki serum bölümüdür ampuller kadar konsantre ve etkili bir içeriğe sahiptir. Diğer bölümün içinde ise üzerine yerleştireceğiniz maske mevcuttur. 1. adımdaki serum; cildinize fazladan etki vermek ve maskenin faydasını arttırmak için kullanılır. Bu konsantre içerik maske ile yüze kilitlenerek cildin derinlerine kadar nüfuz eder ve tam bir bakım sağlar.
 
Dermaroller
Dermapolin Dermaroller 540 micro iğne içerir.
Dermapolin Dermaroller iğneleri orjinal titanyumdur.
 
Nerelerde Kullanılır : 
-Cilt Sıkılaştırmada
-Ciltteki sarkmaların toparlanmasında
–İnce Çizgilerde
-Tüm kırışıklık şikayetlerinde
-Dudak üstü ve etrafındaki sigara çizgileri.
-Genişlemiş gözeneklerin sıkılaştırılması
-Cilt ve doğum çatlaklarında
-Gözaltı morluklarında ve torbalarında,
-Göz çevresi kırışıklılarında
-Akne skarlarında,
-Yanık izi tedavisinde
-Saç kayıplarında ve azalmasında
-Cilt lekelerinin giderilmesinde
-Kızarık ciltlerde
-Kılcal damarların giderilmesinde
-Dekolte bölgesinde
-Ellerde
–Selülitli bölgedelerde
-Tüm vücutta
Dermapolin
Benzer Ürünler