Mini Sivilce Lekeleri İçin Bakım Paketi (SVLCLKM_6e48b0)

Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

Açıklama

Aktif sivilce çıkarmayan ancak; sivilce lekesi  kalmış ciltler için Leke açıcı , sebum & Nem dengeleyici  bakım paketi. İçeriğindeki ampullerle sebum & nem  dengesi sağlandığında  aknesiz cildinizi kuruluk problemi olmadan koruyabilirsiniz. Diğer leke açıcı ampuller ise  eskiden kalan sivilce lekelerinin giderilmesini sağlayarak; aydınlık ve temiz bir görünüm elde etmenizi sağlar.
 
*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.
 
Kullanım
 Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.
 
 
İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 6  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 
 
 
Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır. 
  

Benzer Ürünler