Mini Canlandırıcı Havyar Bakım Paketi (MHBP001_908534)

Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

 

Açıklama; Yenilenmeye ihtiyaç duyan solgun, cansız, yorgun ve donuk cilt görünümünü canlandırır. Zaman içerisinde yıpranmış strese maruz kalmış ciltler, özellikle gevşek ve yorgun görünür. Bu durumlarda cildi yeniden yapılandırmak için etkili bir uyarıcıdır. Havyar ekstratı genç  ve ışıltılı bir cilt için gerekli olan bütün kaynakları içerir. Benzersiz  formülünden dolayı havyar hücreleri kolajeni uyarır, cildi sıkılaştırır ve elastikiyetini güçlendirir. Hücrenin yeniden yapılanma sürecini destekleyici, canlandırıcı ve cildi serbest radikallerden koruyucu bu yoğun besleyici cilt bakım uygulaması, zengin ve besleyici  dokusu ile cildi derinlemesine besler ve onarır. Yüksek teknolojili soğutma sistemi ile üretilmiş  ve organik kozmetik olan havyar sadece cansız ciltler için değil aynı zamanda olgun ciltler için de üretilmiş yoğun bir yenileme bakımıdır. İçeriğinde cilt için çok faydalı  ürünler vardır. 

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 6  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır. 

 

Benzer Ürünler