Leke Bakımı (Kahverengi Leke)
Leke Bakımı (Kahverengi Leke)
LEKE BAKIMI (KAHVERENGİ LEKE)

Koyu Leke Bakım (ELT_862be9)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺194,40(KDV Dahil)
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

Açıklama; Cilt lekeleri sıklıkla koyu tenli kişilerde görülen koyu kahverengi renkli lekelerdir. Alın, yanak, üst dudak bölgesi, burun, çene, boyun ve kollar gibi güneşe maruz bölgelerde ortaya çıkar.

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu uygulamada cilt lekelerinizin durumuna göre tamamen yok olması yada azalması artık mümkün. Bu paket cilt renklenmelerini ve lekeleri aydınlatır. Cildin renk tonunu ve yapısını dengeleyerek nemlendirir. Hiperpigmentasyon için ideal bir üründür. Uzun zincir hyaluronik asit cildi nemlendirir ve yumuşatır. Eşit renk tonunda ve ışıltılı bir cilt yapısı oluşturur. Güneşe maruz kalmış ciltler, doğum sonrası lekeler, cilt rengi eşitlenmesi vb şikayetler için en iyi sonucu almak amacı ile kullanılır.

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

 

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler