Kızarıklık Bakım (EKBA_f30d80)

Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

 

Açıklama; Yüzdeki kılcal damar çatlamaları, deri yüzeyine yakın, genişlemiş damarların görünür olması anlamına gelir. Yanaklar, burun kenarları ve çene kılcal damar çatlamalarının en sık görüldüğü yerlerdir. Yüzdeki kılcal damar çatlamaları nedenleri;

•Cildin hassas ve ince yapıda olması,

•Akne rozase(gül hastalığı) hastalığına sahip olmak,

•Güneş ışınlarına uzun süreli maruz kalmak,

•Uzun süre kortizonlu krem kullanımı,

•Lupus, genetik hastalıklar

•Radyasyon ışıkları ile tedaviler sayılabilir.

•Burun ameliyatlarından sonra burunda kılcal damar çatlaması olabilir.

Yüzdeki kılcal damar çatlaması tedavisi yapılmazsa kılcal damar genişlemeleri kendiliğinden geçmez.

 Bu problemler için özel olarak seçilen 2 farklı içerikteki toplam 12 ampulden oluşan  ve dermaroller ile uygulayacağımız ev bakım paketimiz bu şikayetlerin evde çözümünü en iyi şekilde sağlayacaktır.  Bu uygulama cildi rahatlatır, sakinleştirir, canlandırır ve kılcal damar sistemini güçlendirir. Etkin sonuçlar alınır. Cildin yenilenme aktivitesini destekler.

 

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

 

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.

 

Benzer Ürünler