Kırışıklık Bakım (EKKB_2c5f20)

Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

 

Açıklama; Yaş ilerlemesine, ciltteki deformasyona ve kuruluk oranına bağlı olarak yüzümüzün belli bölgelerinde oluşan kırışıklık belirtileri en önemli şikayetlerimizden biridir. Cildimiz her gecen gün zamana yenilir.

Ev kullanımı ürünlerle kırışıklıkları açabilmek yada önüne geçebilmek artık mümkün. Paket içerisinde kullandığımız ampullerimiz botoks etkisi yaparak kırışıklık ve deformasyon şikayetleri için maksimum çözüm sağlar. Kolajen dokuyu güçlü bir şekilde uyarır. Cildin esneklik ve elastikiyetini arttırır. Kuruluk kaynaklı kırışıklıları açar. Cildin yapısında gözle görülür gelişme ve parlaklık sağlar. İfade çizgilerini ve kırışıklıkları ortadan kaldırır. Anında gerginleştirici etkisi vardır. 

 

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

 

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.

 

Benzer Ürünler