EYE ZONE GEL (EZGBG01)

Marka : Dermapolin
Fiyat : ₺354,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün

Göz Çevresi Kırışıklık ve Koyu Halka Giderici Gel

EYE ZONE GEL acil yardım için özellikle serinletici göz çevresi jelidir. Kuruluktan kaynaklanan kırışıklıkları yumuşatır ve sürdürülebilir nem sağlar. Aynı zamanda hızla göz altı torbalarını azaltır etkili şekilde gözlerin etrafında ki koyu halkalarla savaşır. Özellikle gözlük ve lens kullananlar için idealdir · Tüm göz çevresini hissedilir şekilde yeniler · Lipid içermez · Nemlendirici ve nem tutucu aktif maddeler cildi kurumaya karşı korur ve dayanıklılığını arttırır · Kuruluktan kaynaklanan küçük mimik çizgilerini ve kırışıklıkları azaltır · Serbest radikallere karşı koruma sağlar

 

İÇERİK: • Uzun-zincirli hyaluronik asid: Yüksek nem bağlama kapasitesine sahip  moleküler ve biyoteknolojik olarak elde edilmiş nemlendiricidir. Cilt yüzeyi üzerinde yumuşak bir film oluşturur. 
• Kısa-zincir hyaluronik asit: Yüksek nem bağlama kapasitesine sahip düşük moleküler yapıya sahip ve biyoteknolojik olarak elde edilmiş nemlendiricidir. Cildi yumuşatır ve nemini korur.
• Imperata cylindrica: Asya ve Avustralya kökenli çöl bitkisi Imperata cylindrica kökü ekstresi olup yüksek potasyum içeriği sayesinde aşırı kuru koşullarda bile yüksek nem bağlama kapasitesine sahiptir. 
• Hassas içerik: Maya ekstresi ve pantenol ile at kestanesi, kasap süpürge, meyan kökü ve nergis, gözenek açma etkisine sahiptir. Anti-inflamatuar etkiye sahip aktif madde kompleksi, cildi güçlendiren etkisiyle göz çevresinin koyu halkalarıyla savaşır.

 

GRAMAJ:30ML

 

KULLANIM ŞEKLİ : Sabah ve akşam hatta gün içinde ne zaman isterseniz göz çevresine parmak uçlarınızla EYE ZONE GEL uygulayabilirsiniz. Tavsiye: Buzdolabında saklanan, EYE ZONE GEL özellikle ferahlatma etkisine sahipken aynı zamanda gözeneklerin açılmasını da sağlar.