Canlandırıcı Brillant Bakım Paketi
Canlandırıcı Brillant Bakım Paketi
EVDE SKAR-İZ (ÇUKURLUK) BAKIMI

Canlandırıcı Brillant Bakım Paketi (BBP001)

Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.
Bu Paket tamamen yaşlanmaya karşı etkili içeriklere sahip 3 farklı ampulden oluşmaktadır. Zamanın kötü etkileri sonucu  yorgun ve kırışıklığa meyilli ciltler için anında bakım sağlayan yüksek etkili aktif bileşenler içerir. Brillant paket; İçeriğindeki İpek Ağacı özü ve hyaluronik asit yorgunluk belirtilerini silerek daha genç ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlarken; kırışıklıkları önler/ görünümünü azaltır ve ekstra nem sağlayarak cildin yaşlanma sürecini maksimum düzeyde engeller. Deri altında iyonize olması nedeniyle alınan sonucun yüksek derecede başarılı ve uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

 

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

  "Ampul formlu ürünlerimiz enjeksiyon için uygun değildir*

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.

  

Benzer Ürünler