AVENE EAU THERMAL VÜCUT YAĞI + GÜNEŞ SONRASI BAKIM + IŞILTI VEREN YÜZ BAKIMI (EFJNQRX3)

Marka : Dermapolin
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün

CİLT TİPİ UYGUNLUĞU

TÜM CİLTLER

ÖZELLİKLER

Hulie Solaire SPF 30; Avene Huile Solaire SPF30, tüm ciltler için yüksek koruma faktörlü güneş yağıdır.

Uzun süreli koruma sağlamayı hedefler, suya karşı dayanıklıdır.

UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlamayı hedefler.

Cildi güneşten korurken nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur.

İçeriğindeki Avene termal suyu ile cildi rahatlatmaya ve ferahlık kazandırmaya yardımcı olur.

Reparateur Apres Soleil; Güneş sonrasında cildi rahatlatır ve nemlendirir. Paraben içermez. Hipoalerjeniktir ve komedojenik değildir. Yatıştırıcı, nemlendirici ve besleyici özelliklere sahip aktifleri, cilt bariyerinin yeniden yapılanmasını teşvik eder. Hoş bir şekilde kokulandırılmış pürüzsüz ve sıvı yapısı vardır. Hafif ve yağsız yapısıyla, uygulamasını özellikle hoş hale getirecek şekilde hızla cilde nüfuz eder. Epidermisin üst katmanlarını nemlendirir.

Alkol içermez. Paraben içermez.

 

Hydrance Perfecteur Legere; hafif renkli yapısı ile birçok cilt tonu ile uyumludur ve aktif içerikleri sayesinde cilde optimum bir nemlendirme sağlarken cilt tonunu düzenleyerek sağlıklı bir ışıltı verir: - İkili aktif kombinasyonu, Meibosérine ve Lipomucine® ile Avène Termal Suyunun ciltte homojen dağılımını sağlar ve ciltte tutularak buharlaşmasını önler. - Mineral pigmentler ve ışıltı veren sedefli pigmentler sayesinde cilt tonu düzensizliklerini düzenlemeye yardımcı olur. - SPF 30 güneşten koruma özelliği ile güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. ebek ve çocuk cildini tahriş etmeden temizlemek için kullanılanyumuşak banyo jelidir. Parfüm ve katkı maddesi bulundurmaz. Alkol içermez. Paraben içermez.

KULLANIM TAVSİYELERİ

Hulie Solaire SPF 30; güneşe maruz kalmadan yarım saat önce yeterli miktarda uygulayın. Özellikle suyla temas ve kurulanma sonrası yenileyin. Yeterli uygulama yapılmadığında ürünün koruyucu etkisi azalır.

Reparateur Apres Soleil; güneş sonrası temiz cilde uygulayın.

Hydrance Perfecteur Legere; kuru ve temiz yüzünüze uygulayın, tüm yüze eşit miktarda dağılım yapın.