Akne ve Sivilce Bakım Paketi
Akne ve Sivilce Bakım Paketi
EVDE AKNE VE SİVİLCE BAKIM PAKETİ

Akne ve Sivilce Bakım (AKST_0c8990)

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺468,00(KDV Dahil)
₺468,00 'den başlayan taksitlerle
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.

 

Açıklama: Yağlı akneli-sivilceli cilt tipleri için sebum dengeleyici bakım paketi. İçeriğindeki ampullerin kullanımı gösteriyor ki sebum dengesi sağlandığında akne-sivilce problemleri maksimum düzeyde azalmaktadır.

Bu paket sebum dengesini çok kısa süre içerisinde dengeler. Aşırı yağ bezi aktivitesi, bakteri büyümesi için ideal koşulları sağlar ve ciltte istenmeyen bir görünüme neden olur. Bu durum iltihap nedeni de olabilir. Genişlemiş gözenekler ve siyah nokta sorunu da şikayetlere eşlik etmektedir. Ürün ciltteki yağ bezlerinin aktivitesini düzenler, aşırı sebum üretimini azaltır, tıkanmış gözenekleri açar, cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizler. Aloevera özü yumuşatır, kırmızı yosun ektresi cildi yatıştırır. 

*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.

İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 

Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.

 

Benzer Ürünler