Akne Bakım Paketi (Hassas Ciltler İçin) (HCABP_4f5f93)

Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün
Dermaroller ve Antiseptik opsiyoneldir. Satın almak için sepetinize ekleyiniz.
Açıklama: Hassas akneli-sivilceli cilt tipleri için sebum dengeleyici bakım paketi.
İçeriğindeki ampullerin kullanımı gösteriyor ki sebum dengesi sağlanıp hassas cilt yatıştığında akne-sivilce problemleri ve hassaslık nedeniyle oluşan kızarıklıklar maksimum düzeyde azalmaktadır. 
Bu paket sebum ve kızarıklık görünümünü çok kısa süre içerisinde dengelerken hassasiyeti yatıştırarak cilt tonunu düzenler. Aşırı yağ bezi aktivitesi, bakteri büyümesi için ideal koşulları sağlar ve ciltteki hassaslıkla beraber  akneli ve kızarık bir görünüme neden olur. Kılcal damarların çatlaması, genişlemiş gözenekler ve siyah nokta sorunu da şikayetlere eşlik etmektedir. Ürün ciltteki yağ bezlerinin aktivitesini düzenler, aşırı sebum üretimini  ve kılcal damar görünümünü azaltır, tıkanmış gözenekleri açar ve cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizler.  
*Dermapolin Dermaroller ile kullanacağınız bu paket sayesinde cilt taze, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.
 
 
Kullanım; Öncelikle cildimiz makyajdan arınmış ve derin temizliği yapılmış olmalıdır. Şikayete ve kullanım amacına uygun olan dermaroller önce (+) ve sonra (x) şeklinde cilt üzerinde gezdirilmeye başlanır. 3-5 dklık uygulama sonrasında gerekli ampulün yarısı cilde uygulanır. Sonrasında tekrar 3-5dk daha dermaroller ve kalan ampulün tamamının uygulanmasının ardından işlem tamamlanır.
 
 
İçerik: Paket, 1 adet Dermapolin Dermaroller ( Opsiyonel ) + 12 Adet  Ampul + Antiseptik (Opsiyonel) + Kolay kullanım kılavuzu içermektedir. 
 
 
Bilgi; Cildin ihtiyacına ve uzmanlarımızın tavsiyelerine uygun olarak 2-3 günde 1 defa uygulama yapılabilir. Dermarollersız kullanılmak istendiğinde akşamlar bir(1) tam ampul temiz yüze uygulanmalıdır.
 
 

 

 

Benzer Ürünler